טיולי צלילה בעולם

טיולי צלילה בהדרכתי

במסגרת עבודתי בחברה הגיאוגרפית, אני מארגן ומתכנן טיולי ספארי צלילה בעולם, לקבוצות ולמטיילים עצמאיים. חלק מהטיולים אני מדריך בעצמי וחלק על ידי מדריכים אחרים מטעם החברה. כדי לשמוע עוד על הטיולים הקרובים והרחוקים, מוזמנים כמובן לפנות אליי במייל amirgur@geotours.com או דרך טופס צור קשר, אבל להלן מספר טיולים מומלצים שאני אדריך בשנה הקרובה:

____________________________________________

צלילה בירדן, כולל פטרה | 31 למרץ עד 2 באפריל, 2016

ספארי צלילה באי מאפיה

מחיר הטיול: 697 דולר

תיאור הטיול: מהים האדום אל הסלע האדום, טיול צלילה שמשלב צלילות בעקבה במיטב האתרים מסירה מרווחת ונוחה, עם ביקור מקיף בעיר הנבטית העתיקה פטרה, כולל סיור לילה מיוחד.

בהדרכת אמיר גור וירדן גור

תכנית טיול מפורטת: ספארי צלילה בירדן

____________________________________________

ספארי צלילה בסיישל | 23-30 לאפריל, 2016

ספארי צלילה בסיישל

מחיר הטיול: 3,975 יורו (כולל טיסות ישירות)

תיאור הטיול: הפלגה של שבוע בין איי סיישל הקסומים, עם הרבה ביקורים יבשתיים במיטב האתרים הקסומים של סיישל, וכמובן שפע צלילות במיטב האתרים של סיישל. מתחת למים הנוף השולט הוא סלעי גרניט גדולים וטופוגרפיה דרמטית, להקות דגים גדולות וגם בעלי חיים גדולים מהים הפתוח (כרישים ומחבטנים), ומעל המים צמחייה ייחודית, צבי ענק, לטאות ומגוון עופות ימיים נדיר. הטיול מתאים גם למי שאינו צולל, שיוכל ליהנות מהסיורים היבשתיים המרובים, שנירקולים או צלילות היכרות והפלגה קסומה במפרשית מרווחת ונוחה.

בהדרכת אמיר וירדן גור

תכנית טיול מפורטת: ספארי צלילה בסיישל

____________________________________________

 

ספארי צלילה בגלפגוס| 14-25 לאוגוסט, 2016 

פטישנים באיי גלפגוס

מחיר הטיול: 8,295 דולר (כולל טיסות וטיול יבשתי)

תיאור הטיול: ספארי צלילה באיים המדהימים ביותר בעולם, עם טבע מטורף ועשיר מאין כמותו מעל ומתחת למים, בשיא העונה של כרישי הלווייתן ולהקות הענק של הפטישנים. חוויית טבע שאין שנייה לה. כולל גם תכנית יבשתית משגעת אחרי ההפלגה.

בהדרכת אמיר גור

תכנית טיול מפורטת: ספארי צלילה בגלפגוס

____________________________________________

 

ספארי צלילה בפולינזיה הצרפתית | 28 לדצמבר 2016 עד 7 לינואר 2017 (ההפלגה בלבד)

פוליזניה הצרפתית

מחיר הטיול: 5,400 דולר (לא כולל טיסות וטיול יבשתי, להפלגה בלבד – זה מחיר הספינה)

תיאור הטיול: ספארי צלילה בלב האוקיינוס השקט, משונית פקראווה לאטול רנגירואה בארכיפלג טואמוטוס ועוד שמות שלא אומרים לכם הרבה, אבל זהו אזור הצלילה היפה והנחשב ביותר בעולם בעיניי רבים. הפלגה של 11 יום בספינה המדהימה שנבנית בימים אלו ה-French Polynesia Master, כוללת כ-30 צלילות וכן טיולים יבשתיים ככל הניתן. בנוסף תוצע גם תכנית טיול יבשתית נלווית לאחרי ההפלגה.

בהדרכת אמיר גור

תכנית טיול מפורטת: ספארי צלילה בפולינזיה הצרפתית

____________________________________________